In de bedrijvencompetitie is de eerste KAMPIOEN bekend!
In poule C namen Rein Kreeft en Ton Snijders van Autobedrijf Jacco de Gooijer het op tegen tegen Winston van Manen en Jelle van der Coelen uitkomend voor Petit Restaurant De Buffel. Als eerste stond Rein tegenover Winston en verloor deze pot in vier games met 4-11, 11-9, 4-11 en 5-11. In de tweede pot moest Ton het opnemen tegen Jelle en ging in drie games met 6-11, 5-11 en 6-11 ten onder. Ook in de dubbelpartij konden de mannen van Autobedrijf Jacco de Gooijer geen vuist maken. Zij wonnen wel de tweede game met 13-11 maar de eerste, derde en vierde game gingen naar de mannen van Petit Restaurant De Buffel. In de vierde pot moest Ton ook in drie games met 7-11, 7-11 en 7-11 de winst aan Winston laten. In de laatste partij kreeg Rein het niet voor elkaar om de eer voor Autobedrijf Jacco de Gooijer te redden, want in drie games met eveneens de gamestanden 7-11, 7-11 en 7-11 ging ook in deze partij de winst naar Jelle toe. Einduitslag Autobedrijf Jacco de Gooijer – Petit Restaurant De Buffel 0-5. De tweede wedstrijd ging tussen potlood.dev 1 met Florian Scholten en Conny van Binsbergen die plaats moesten nemen aan de tafel tegen Ben Schouten en Timo van der Meer van Bentech Metaal. De eerste pot tussen Florian en Ben ging in drie games met 10-12, 7-11 en 8-11. In de tweede partij had Timo ook maar drie games nodig om met 1-11, 6-11 en 6-11 van Conny te winnen. De dubbelpartij werd ook door de mannen van Bentech Metaal in drie games beslist. In de vierde partij moest Conny het opnemen tegen Ben en aangezien dat Ben in goede vorm was wist hij ook deze pot weer in drie games te pakken. Tot slot was het de taak aan Florian om te proberen toch nog één punt binnen te slepen voor potlood.dev 1. Maar Timo stak ook daar een stokje voor door ook deze pot in drie games met 6-11, 2-11 en 8-11 naar zich toe te trekken. Einduitslag potlood.dev 1 – Bentech Metaal 0-5. De laatste wedstrijd in deze poule ging tussen Emiel van Leeuwen en Ariën Bakkernes van ROS finance en Reynier Vos samen met Ruben van de Berg uitkomend voor Vos Occasions 2. Emiel beet het spits af tegen Reynier en verloor deze eerste pot met de uiteenlopende gamestanden 1-11 9-11 en 1-11 van Reynier. Daarna was het de beurt aan Ariën om aan te treden tegen Ruben en deze pot werd pas na vijf games met 11-7, 11-8, 8-11,6-11 en 11-5 beslist in het voordeel van Ariën. In de dubbelpartij waren de heren aan elkaar gewaagd, maar trokken de mannen van Vos Occasions 2 och in vier games met 7-11, 11-9, 7-11 en 9-11 aan het langste eind. In de vierde partij deden Arién en Reynier weinig voor elkaar onder. Maar toch was het Reynier die in vier games met de gamestanden 12-14, 7-11, 11-7 en 10-12 met de winst er vandoor ging. Tot slot ging in de laatste partij tussen Emiel en Ruben de winst in drie games met 10-12, 13-15 en 6-11 naar Ruben toe. Einduitslag ROS finance – Vos Occasions 2 1-4.
Tussenstand Poule C: | Wedstrijden: | Punten: |
Vos Occasions 2 | 10 | 37 |
Bentech Metaal | 9 | 31 |
Autobedrijf Jacco de Gooijer | 9 | 29 |
ROS finance | 7 | 20 |
Petit Restaurant De Buffel | 9 | 20 |
potlood.dev 2 | 9 | 15 |
potlood.dev 1 | 9 | 6 |
In poule A werden de laatste twee wedstrijden van deze voorjaarscompetitie gespeeld. CMSI360 met Jasper van de Loo en Maickel Kosterman stonden tegenover Diederick Vos en Jeffrey Vonk van Vos Occasions 1. In de eerste partij was Jasper in topvorm tegen Diederick en versloeg Diederick in drie games met 11-9, 11-8 en 11-7. In de tweede pot bood Maickel goede tegenstand tegen Jeffrey en won verrassend de derde game met 13-11. Maar toch ging de winst in vier games naar Jeffrey toe. Door goed teamwork trokken de mannen van Vos Occasions 1 in de dubbelpartij de winst in drie games naar zich toe. In de vierde pot ging het er spannend aan toe, maar wist Diederick toch in vier games met 11-9, 6-11, 9-11 en 9-11 van Maickel te winnen. In de laatste partij tussen Jasper en Jeffrey ging de eerste game nipt met 10-12 naar Jeffrey toe. Maar in de volgende drie games liet Jasper wederom zien dat hij in topvorm was en won deze drie games met 11-8, 11-9 en 11-4. Hiermee zorgde Jasper ervoor dat Jeffrey z’n tweede verliespunt in deze competitie moest incasseren. Top gedaan Jasper! Einduitslag CMSI360 – Vos Occasions 1 2-3. In de andere wedstrijd moesten Maarten van Roekel en Erik Verzijl van SPAT Verandert het opnemen tegen Jeffrey van Eek en Niels Bremer uitkomend voor InnovaN. In de eerste pot stonden Maarten en Jeffrey tegenover elkaar. Jeffrey wist in drie games met 8-11, 6-11 en 13-15 het eerste winstpunt in deze wedstrijd voor InnovaN binnen te halen. Hetzelfde deed Erik tegen Niels, want ook hij won deze pot in drie games voor SPAT Verandert. In de dubbelpartij wisten de mannen van InnovaN het Maarten en Erik knap lastig te maken. Zij moesten namelijk diep gaan om in vier games met 12-10, 6-11,12-10 en 12-10 de winst naar zich toe te trekken. In de vierde partij tussen Erik en Jeffrey waren vijf games nodig op de winnaar aan te wijzen. De eerste en vierde game gingen beiden met 9-11 naar Jeffrey, terwijl de tweede en derde game beiden met 11-5 naar Erik gingen. Maar in de vijfde game maakte Erik korte metten met Jeffrey en won deze beslissende game met 11-1! In de laatste partij pakte Niels ten koste van Maarten in drie games met 66-11, 7-11 en 8-11 tot slot het tweede winstpunt voor InnovaN deze avond. Einduitslag SPAT Verandert – InnovaN 3-2.
Vos Occasions 1 gefeliciteerd met het behalen van het
KAMPIOENSCHAP
in poule A van de bedrijven-voorjaarscompetitie 2025.
Eindstand poule A: | Wedstrijden: | Punten: | |
Vos Occasions 1 | 12 | 37 | KAMPIOEN |
CMSI360 | 12 | 31 | |
SPAT Verandert | 12 | 26 | |
InnovaN | 12 | 26 | |
In poule B werden drie wedstrijden gespeeld. De eerste wedstrijd ging tussen Rick Henzen en Bas Slotboom van De Kantoorspecialist en Bert Blankestijn en Jan van der Staaij namens Scheerder. In de eerste pot won Rick boven verwachting van Bert in drie games met 11-9, 11-8 en 11-6, maar het was echt zo. Daarna stond Bas tegenover Jan en won deze partij ook in drie games met 11-3, 11-7 en 11-6. In de dubbelpartij moesten de mannen van De Kantoorspecialist vol aan de bak, want Bert en Jan maakte het Rick en Bas knap lastig. Uiteindelijk wonnen Rick en Bas héél moeilijk deze dubbelpartij en dat was ook wel aan de gamestanden te zien 11-9, 22-20!!!!!, 8-11 en 12-10. De vierde partij won Bas ten koste van Bert in drie games met 11-9, 11-4 en 11-4. Tot slot wist Jan tegen Rick niet de eer te redden, doordat Rick boven z’n eigen kunnen uit steeg en in drie games met 11-8, 16-14 en 11-9 won. Einduitslag De Kantoorspecialist – Scheerder 5-0. In de tweede wedstrijd stonden Joop Spijker en Marnix Blok van NU ’91 tegenover Leon van Gelder en Teun Guijt van BOOT. Joop moest het als eerste opnemen tegen Leon en in vier games met 4-11, 8-11, 12-10 en 6-11 pakte Leon de winst. Daarna stond Marnix tegenover Teun en ook Teun won deze pot in vier games met 4-11, 11-9, 9-11 en 9-11 voor BOOT. In de dubbelpartij hadden de mannen van BOOT maar drie games nodig om Joop en Marnix van zich af te schudden. In de vierde partij hielden Marnix en Leon elkaar in evenwicht en stond het na vier games 2-2. De vijfde game moest de beslissing geven en deze game werd met 10-12 door Leon gewonnen. In de laatste partij had Teun vier games nodig om het vijfde winstpunt ten koste van Joop binnen te hengelen. Einduitslag Nu ’91 – BOOT 0-5. De laatste wedstrijd ging tussen A.G. Transport B.V. met Sander Nuis en Jan van Middendorp die het op moesten nemen tegen Robin Scheppingen en Bertjan Geerdes van Hoenderdaal Fasteners. In de eerste pot werd Sander in vier games voor Robin verslagen. In de tweede partij waren Jan en Bertjan aan elkaar gewaagd en waren er vijf games nodig om Bertjan als winnaar aan te wijzen. In de dubbelpartij wisten de mannen van A.G. transport B.V. he de mannen van Hoenderdaal Fasteners wel lastig te maken. Maar toch wisten Robin en Bertjan deze pot in vier games te winnen. De vierde partij tussen Jan en Robin besliste Robin in drie games met 7-11, 5-11 en 3-11. Na een 0-4 tussenstand kon Sander nog proberen om een punt te bemachtigen, maar in vier games met de gamestanden 9-11, 6-11, 11-7 en 11-13 pakte Bertjan ook het laatste punt. Einduitslag A.G. Transport B.V. – Hoenderdaal Fasteners 0-5.
Tussenstand Poule B: | Wedstrijden: | Punten: |
Hoenderdaal Fasteners | 10 | 32 |
BOOT | 10 | 32 |
De Kantoorspecialist | 9 | 31 |
NU’91 | 9 | 27 |
Kippaleis | 9 | 17 |
A.G. Transport B.V. | 9 | 13 |
Scheerder | 10 | 13 |
Tot donderdagavond allemaal.
Plaats een Reactie
Meepraten?Draag gerust bij!